Girne Soğuk AsfaltAnasayfa

Girne Soğuk Asfalt

Girne Soğuk Asfalt

Girne Soğuk Asfalt

Günümüzde kullanılmakta olan sıcak asfalt bütün hava şartlarında kolaylıkla kullanılamamaktadır. Göstermiş olduğu sıcaktaki sıvı hali soğuduğunda katı ve şekillendirmesi zor bir hal almaktadır. Bu nedenle gelişen teknoloji ile birlikte soğuk asfalt malzemesi üretilmiştir. Hızla büyüyen Girne soğuk asfalt malzemesi üretimi yapmakta olan en büyük tesislere sahiptir.

Soğuk asfalt özellikleri ve kolay uygulanması nedeniyle birçok alanda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Birçok yol tipine uygun soğuk alsak çeşitleri bulunduk. Bütün yol tiplerine uyumlu olan soğuk asfalt Her türlü hava şartlarında kolaylıkla uyguladık. Üstelik uygulamalarda hava şartları soğuk asfalt üzerinde olumsuz bir etki bırakmamaktadır.

Soğuk Asfalt Nasıl Yapılır

Soğuk asfalt bitüm malzemesinin modifiye edici özellikteki haliyle özel bir teknoloji yardımı kullanılarak elde edilmektedir. Kullanım alanları asfalt zeminlerdeki çukurlardır. Her türlü mekânda her türlü alanda asfalt çukurları kolaylıkla doldurulabilir uygulaması ile eski asfaltla yeni yamanın bütünleşmesini sağladık. Yama malzemesinin özel bir teknoloji ile üretilmesi sayesinde yama yapılan yerde kolaylıkla göçük oluşmaz ve bu sayede uzun ömürlü bir kullanım söz konusu olmaktadır.

Ülkemizde soğuk asfalt birçok firma tarafından üretilmektedir. Girne soğuk asfalt üretimi konusunda güçlü firmalara ev sahipliği yapmaktadır. Üretilen soğuk asfalt malzemeleri birçok yolda ve alanda yoğun olarak kullanılmaktadır. Bazı kullanım alanları; şehir içi, şehirlerarası yollardaki çukurlar, havaalanları, alışveriş merkezleri, üniversite kampüsleri, otel yolları, tatil köyleri yolları, açık ya da kapalı otoparklar, fabrika bahçeleri, eğitim alanları, akaryakıt istasyonları, şehir içi rögar ızgara ve benzeri yolda bulunan imalatların tamiri işlemlerinde rahatlıkla kullanılmaktadır.

Soğuk Asfalt Fiyatı

Soğuk asfalt özelliği sayesinde uygulandığı alanlar eski asfalt uygulaması ile bütünleşerek sağlam bir yapı ortaya çıkarmaktadır. Uygulama alanlarını en az 5 santim ve 5 santim den daha büyük çapta olması gerekmektedir. Her türlü derinlikte soğuk asfalt uygulaması yapılabilmekte özellikle rögar baca ızgara gibi yolda bulunan aparatların yükseltilmesi ve etrafının doldurması işlemleri hızlı bir şekilde soğuk asfalt ile sağlanabilmektedir.

Asfalt firmaların uyguladığı ancak herkesin uygulayabileceği soğuk asfalt malzemesini parakende olarak da uygun fiyatlara satılmaktadır. Girne soğuk asfalt üretiminde oldukça ileri teknolojiler kullanmakta ve yüksek miktarlarda soğuk asfalt üretimi yapmaktadır. Tüm alanlarda kullanılmak üzere soğuk asfalt üretimi yapılarak metreküp olarak satışa sunduk. Sizlerde özel alanlarında kullanılmak üzere uygun fiyatlarla soğuk asfalt temini yapabilirsiniz.