Asfalt Tümseği Nasıl Yapılır?Anasayfa

Asfalt Tümseği Nasıl Yapılır?

Asfalt Tümseği Nasıl Yapılır?

Asfalt tümseği nasıl yapılır sorusuna en iyi cevabı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu konuda profesyonel ve kaliteli bir şekilde bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdi, gelin asfalt tümseği nasıl yapılır sorusuna net bir şekilde cevap arayalım.

Bu arada asfaltlama ve kaldırım bakım müteahhitleri olarak, hız tümsekleri inşa etmek, mürettebatınızın bilmesi ve ustalaşması gereken bir beceridir.  Genel olarak, sürücüleri yavaşlatmak ve yayaları korumak için bir park yerine hız tümsekleri kurulmakta. Mümkün, adalar arasın arabaların etrafından dolaşmaması için hız tümsekleri kurulmaktır.

Hız tümseğinin bazı temelleri vardır. Söz konusu temeller aşağıdaki gibidir.

Asfalt Hız Tümseği Temelleri

1. Hız tümseklerinin yerleştirileceği alanı düzenleyin ve işaretleyin.

2. Alanı tüm kir ve kalıntılardan temizleyin.

3. Mevcut kaplama yüzeyini anahtarlayın.

4. Sıvı asfalt kullanarak montaj alanını tack kaplama.

5. Sıcak karışım yüzeyli asfaltı maksimum 3-1 / 2-in yüksekliğe kadar kurun. Apekste ve 50cm genişliğinde.

6. Nemin girmesini önlemeye yardımcı olmak için kurulumun bitişik kenarına sıvı asfalttan bir conta uygulayın.

7. Hız tümseğinin belirlenmesine yetecek kadar ağır hizmet tipi yansıtıcı trafik boyası uygulayın.

Burada açıklanan kurulum, genellikle caddelere kurulan hız tümseklerinden farklı olan, otoparklardaki hız tümseklerinin yapımına odaklanır. Kınamaklar veya şehirler de onlardan hızları azaltmalarını ve mahalle sokaklarında trafiği kesmelerini isteyebilmekte.

Örneğin hız tümsekleri tipik olarak 3-4 m'dir. Geniş ve 7cm yüksekliğe kadar yükselir. Hız tümsekleri en az 3 fit olmalıdır. Araçlara zarar vermemek için geniş ve kademeli bir yarıçapla oluşturulmalıdır. Ancak hız tümsekleri tipik olarak 7 m'dir. 4 m'lik bir yolun her iki tarafında rampalar bulunmaktadır.

Profesyonel Asfalt Hizmetleri

Her şeyden önce profesyonel ve kaliteli bir şekilde sizlere sunulan hizmetlerden yarar sağlamak için doğru adrestesiniz. Böylelikle firma olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize en iyi deneyimi sunuyoruz. Sonuç olarak siz de bu deneyimden profesyonel olarak yarar sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kusursuz ve kaliteli hizmetlerden tek tıkla yararlanmaktır. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabileceğinizi unutmayın.