Asfalt Lekesi Arabadan Nasıl Çıkar?Anasayfa

Asfalt Lekesi Arabadan Nasıl Çıkar?

Asfalt Lekesi Arabadan Nasıl Çıkar?

Asfalt lekesi arabadan nasıl çıkar sorusuna cevap arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizin için hazırladığımız bu mükemmel rehber doğrultusunda asfalt lekesinin arabadan nasıl çıkar sorusuna cevap bulabileceksiniz.

Asfalt lekesi arabadan nasıl çıkar? Asfaltın lekesinin arabadan çıkarılması için bazı temel hususlar söz konusudur. Asfalt lekesi, çıkarılması son derece zor olan bir lekedir. Bu nedenle bireylerin asfalt lekesinin nasıl çıkarıldığı ile ilgili çeşitli detaylar bulunmaktadır. Bu detayları gelin hep birlikte aşağıdaki gibi inceleyelim.

Asfalt Lekelerini Nasıl Çıkarabilirsiniz?

Aşağıdaki malzemeleri elinizde bulundurarak son derece basit bir şekilde aracınızda ki asfalt lekesini çıkarabilirsiniz.

  • Katran sökücü
  • Benzin
  • Mazot
  • Tiner
  • Boya temizleyici
  • Parlatma ipi

Asfalt lekelerini çıkarırken boya yüzeyinin kesinlikle toz ve yağdan arındırılmış olduğundan emin olun. Yağ izlerine bir şey uygulamak istemeniz pek mantıklı değil ve ardından yağ onu yüzeyde tutmaz, sadece bulaştırır.

Üzerinde çalışılacak yüzey kesinlikle toz ve yağdan arındırılmış olmalıdır. Bunu yapmak için bir bez alın ve katran lekeli boyaya biraz boya temizleyici uygulayın. Şimdi boya temizleyiciyi yavaşça ovalayın ve kalıntı kalmadığından emin olun. Bunu bir fren temizleyici ile de yapabilirsiniz, ancak sadece acil durumlarda kullanılmaktadır.

Yüzey artık temiz ve biraz benzinle temizlenebilir. Çok az benzin kullanın ve hızlı çalışın yani boyayı uzun süre benzinle temas halinde bırakmayın. Şimdi katran çıkarıcıyı boyaya uygulayın ve eşit şekilde parlatın.

Tüm asfalt lekeleri çıkarıldığında, alanı temiz bir bezle temizleyin ve şimdi cilanızı uygulayın.  Parlatma pedini alın ve dairesel hareketlerle cilaya sürün. Boyaya dikkat edin, onu değiştirmekten daha kötü bir şey yoktur.

En Kaliteli Asfalt Hizmetleri

Her şeyden Önce Firmamız müşterilerine kaliteli ve profesyonel bir deneyim sunan bir firma olarak bilinmektedir. En kaliteli ve güvenilir asfalt modelleri arasından tercih yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Konu ve hizmetlerimiz ile ilgili en detaylı şekilde bilgi almak ve profesyonel bir deneyim elde etmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve en kaliteli hizmetlerden yararlanın. Firmamız ayrıcalıkları ile en kaliteli ve mükemmel deneyimi elde etmek sizin elinizde!