Asfalt FiyatlarıAnasayfa

Asfalt Fiyatları

Asfalt Fiyatları

Asfalt Fiyatları  

Asfaltlar hepimizin bildiği gibi yoğun olarak yollarda kullanılmaktadır. Ancak bir çoğumuzun bilmediği çatı izolasyonları bina dış izolasyonları temel izolasyonları gibi izolasyon alanında da geniş çapta kullanılmaktadır. Bu nedenle Asfalt ve asfalt türevleri su geçirmez malzemeleri yapıştırıcı ve tutucu özelliğine sahip esnek formülü koruyabilen ve formu bozulduğunda yeniden eski formuna gelebilen bir yapıya sahip olan asfalt fiyatları bakımından da uygulama alanlarına göre farklılık göstermektedir.

Asfalttan yollarda farklı karışımlar halinde farklı uygulamalar ile karşımıza çıkmaktadır. Yol yapımlarında 5 farklı asfalt çeşidi bulunmaktadır. Bu 5 çeşit tamamıyla asfaltın içerisinde kullanılan malzemelere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Yolun kullanım amacını ve yoldaki yoğun araç tipi kullanımına uygun olarak uygulanacak asfaltın metodu ve asfalt tipi belirlenmektedir. Belirlenen türdeki asfalt fiyatları konusunda belli bir skala oluşturmaktadır.

Asfalt Çeşitleri

Asfalttan kullanım alanlarına göre farklı karışımlarda hazırlanarak özel makineler yardımıyla zemine uygulanmaktadır. Asfaltlar; Mesela bisiklet yolu, yaya yolu, koşu yola, araç yolu; ayrıca okul bahçeleri, Park alanları gibi birçok yerde kullanılabilmektedir. Kullanıldığı yere ve taşıması gereken özelliklere göre farklı uygulama metotları ile asfaltlar karşımıza çıkmaktadır.

 Asfalt uygulama alanı dikkate alınarak hesaplanması ile fiyatlandırma tabii tutulmaktadır. Asfalt uygulamalarında asfalt fiyatları metreküp olarak hesaplanmaktadır. Uygulanacak olan metreküp miktarına göre müşterilere uygun fiyatlar sunulmaktadır. Asfalt sadece yollarda değil, farklı alanlarda da kullanıldığından karışımlar ve kalınlıklar kullanılmalıdır.

Asfalt Uygulamaları

Günümüzde araçların artması ile daha geniş yollara ihtiyaçlar bulunmaktadır. Bütün karayolları devlet tarafından yapılmakta olup sürekli olarak bakım onarım çalışmaları devam etmektedir. Asfalt uygulamaları modern bir yaşantının parçası olarak karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli bir asfalt yıllar boyu bozulmadan kullanılabileceği; gibi düşük kalitedeki asfaltlar deformasyona açık olduğundan çok çabuk deforme olarak yolun bozulmasına sebep olmaktadır.

Firmamız bitümün bulunduğu alanlar ve buna karşılık gelen bitüm fiyatları için ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Asfalt fiyatları için metrekare hesabı yapılarak fiyatlandırmanın tümü ile teklifinize cevap sunulmaktadır. Firmamız Ankara asfalt fiyatları bakımından tüm uygulamaları yapmasına rağmen sabit ve uygun fiyat garantisi sunmaktadır.