Asfalt Distribütörü Nedir?Anasayfa

Asfalt Distribütörü Nedir?

Asfalt Distribütörü Nedir?

Asfalt distribütörü nedir? Asfalt distribütörü genel olarak asfalt satışı gerçekleştirilen işletmeler için kullanılan bir terimdir. Siz de asfalt distribütörü nedir sorusuna cevap arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için detaylı bir şekilde hazırlanan mükemmel rehberimiz sayesinde konu ile ilgili en profesyonel ve kaliteli bilgiye sahip olabilirsiniz. Şimdi, gelin asfalt distribütörü ile ilgili merak edilenleri hep birlikte inceleyelim.

Asfalt Nasıl Yapılır?

Asfalt serpme makinesi, asfaltın hassas dağılımı için özel olarak geliştirilen; termal oluğu ve döner kollu bir kamyondur. Bu teknoloji ile kaldırımlar ve boru veya kablo kanalları gibi daha küçük alanlar; hızlı ve temiz bir şekilde döşenmektedir. Döner kol ayrıca daha küçük asfalt finişerlerini doldurmayı da kolaylaştırır.

Bir radyo uzaktan kumanda kullanılarak, döner kol ve kamyon, sürücünün artık sürekli içeri girip çıkması; gerekmeyecek şekilde hassas bir şekilde konumlandırılmakta. Bu, zamandan tasarruf sağlar ve şantiyenin sorunsuz ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

Ayrıca termal kuyu iki odacıklı bir sistemle donatılmıştır. Böylece örneğin taban ve üst katmanlar sadece bir seferde taşınabilir ve ardından doğrudan işlenebilir.

Size Hangi Avantajları Sağlıyoruz?

Firmamızın bir asfalt distribütörü olarak sizlere sunduğu avantajları genel olarak aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Etkili, hızlı asfaltlama ve daha düşük maliyetler
  • Daha küçük alanların etkili ve hızlı asfaltlanması
  • Kaldırımlar veya boru ve kablo kanalları için ideal
  • Asfaltın hassas dağılımı mümkün
  • Sahada daha az personel ve şantiye araçları sayesinde maliyet düşürme
  • Döner kol kullanılarak daha küçük finişerlerin basit doldurulması
  • Forkliftin uzaktan kumandası sayesinde zamandan tasarruflu çalışma
  • Farklı asfalt türleri için iki odacıklı sistemli termal oluk

En Kaliteli Asfalt Yol Hizmetleri

Her şeyden önce Kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. AG Asfalt olarak sizlere en kaliteli ve kusursuz hizmetleri sunuyoruz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine profesyonel ve kaliteli hizmetler sunan AG Asfalt sağladığı pek çok avantaj vardır. Söz konusu avantajlardan en iyi şekilde yarar sağlamak için hemen harekete geçebilirsiniz. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.