Ankara Hazır AsfaltAnasayfa

Ankara Hazır Asfalt

Ankara Hazır Asfalt

Ankara hazır asfalt, düşük hava sıcaklıklarında dahi işlenebilen ve yollarda ki çukurların onarımında; kullanılmakta olan soğuk asfalt karışımı olarak ifade edilmektedir. Asfalt ve beton yüzeylerde meydana gelen; çukurların ve çeşitli bozulmaların tamir edilmesi kullanılan hazır asfalt ısıtmaya ve sıkıştırmaya; gerek duyulmadan son derece pratik bir şekilde kullanılabilmektedir. Hazır asfaltın çeşitlerinden biri olan hazır asfalt son derece yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Soğuk Asfalt Nedir?

Soğuk karışım veya Torba asfalt olarak da bilinen hazır yama, ısıtma olmadan doğrudan konteynerden uygulanabildiğinden; ilk olarak yol onarımlarını hızlı bir şekilde yapmanın bir yolu olarak kabul edilmekte. Hazır asfalt ayrıca herhangi bir özel ağır haddeleme makinesi veya özel aplikatör gerektirmez. Çünkü kürekle çekilmekte veya bir çukura dökülmekte veya bir el aletiyle kesilip sıkıştırılmakta.

Soğuk asfalt, sıcak havaya bağlı değildir. Otoyol tamir ekipleri soğuk asfaltı sever çünkü sıcaklık düştüğünde esnek özelliklerini korur; bu nedenle kuzey iklimlerinde sonbaharda ve hatta kış aylarının başlarında kullanılmaktadır. Belediye yol ekipleri bir sezonda daha fazla onarım yapılmakta; çünkü bu asfalt ürününü onunla çalışmak için önceden belirlenen bir sıcaklıkta tutmak zorunda kalmazlar. Çünkü bu soğuk asfalttır. Soğuk asfalt, ön hazırlık çalışması çok az veya hiç yapılmadan doğrudan çukurlara uygulanmakta.

Profesyonel Ankara Hazır Asfalt

Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunmaktadır. Bu anlamda Ankara’da profesyonel bir şekilde faaliyet gösteren; firmamız ile iletişime geçerek kusursuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmamızın sizlere sunduğu bu kusursuz hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmaktır. Çeşitli ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını istiyorsanız Göçmen Asfalt Yol’u tercih edebilirsiniz. Hadi, en kaliteli ve kusursuz hizmetler için hemen harekete geçerek firmamızı tercih edin. Göçmen Asfalt kusursuz hizmetleri ile sizlere hizmet vermek için bekliyor. Göçmen Asfalt ile iletişime geçin ve en kusursuz hizmetlere sahip olmak için hemen harekete geçin. Profesyonel ve deneyimli kadrosu ile Göçmen Asfalt Yol sizlere en iyi ve kusursuz şekilde hizmet vermektedir.