Ankara Asfalt KesmeAnasayfa

Ankara Asfalt Kesme

Ankara Asfalt Kesme

Ankara Asfalt Kesme

Ankara asfalt kesme ile ilgili detaylı bir şekilde almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çoğu şantiye, asfalt fiyatları işlerini yapmak için sabit bir zemine ihtiyaç duyar. Toprağın sıkıştırılması gerekir, böylece yeraltında süreci bozabilecek herhangi bir hava cebi kalmaz. Bunun çalışması için, zemini düzgün bir şekilde sıkıştırmak ve düzleştirmek için özel inşaat ekipmanı gereklidir.

En yaygın sıkıştırma ekipmanı türlerinden biri yol silindiridir. Yol silindirlerinin uzun bir geçmişi vardır, ilklerinden bazıları bir at tarafından çekilir ve tarımsal amaçlar için kullanılır. Aslında, modern silindirler, bir buhar motoruyla çalıştırıldıkları zamandan beri hala buhar silindirleri olarak anılmaktadır.

Asfalt Silindir Türleri

1. Silindirik Silindirler

Bir tür arkadan çekmeli silindir, silindirik bir silindirdir. Bunlar nispeten hafif olmaları ve bir kişi tarafından itilmeleri bakımından gelenekseldir . Bu listedeki diğer tüm silindir türleri, arkadan yürüyen ve binilen benzerlerine sahiptir ve bazen hala bir motorla çalıştırılmakta.

2. Izgara Silindirleri

Izgara silindirleri, çelik tambur üzerinde ızgara benzeri bir desen oluşturan bir çelik çubuk ağına sahip bir silindir türüdür Izgara ayrıca daha fazla temas basıncı için; beton bloklar veya çelik ataşmanlarla balastlanmakta. Bu tip makaralar genellikle bir traktör veya başka bir ağır makinenin arkasına çekilmekte.

Silindir tamburundaki ızgara tasarımı, sıkıştırma işinde çok az yoğurma hareketiyle yüksek bir temas basıncı üretir. Bu nedenle, iyi dereceli kaba zeminler, yıpranan kayalar ve alt ve alt temel yol inşaatları için en uygun makine.

3. Pnömatik Silindirler

Lastiklerin genişliği boyunca eşit basınç sağlar

Pnömatik silindirler bazen pnömatik Tyred silindiri adı verilen, geniş, sürüş-on silindirin ön ya da arka ucunda lastik oluşan bir dizi sıra ile bir türüdür. Kauçuk lastikler, lastiklerin genişliği boyunca %80 kapsama alanı ve eşit basınç sağlar.

Genellikle kaldırımlar için kullanılırlar ve bir projenin düzleştirilmesine ve cilalanmasına yardımcı olabilmekte, ancak aynı zamanda soğuk serilen bitümlü veya soğuk karışımlı kaldırımlar ve gevşek toprak katmanları için de harikadır.

Profesyonel Ankara Asfalt Silindiri

Profesyonel bir şekilde Ankara asfalt silindiri hizmetinden faydalanmak isterseniz doğru adres. Firmamız ile iletişim geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.